top of page

Fennexpo sizin için neler yapabilir ?

Ulusararası pazarlara açılma da gerekli olan online varlığını artırmanıza ve bulunur olmanıza yardımcı olur 

Alibaba.com ile e-ihracat eğitimi

Dünyanın en büyük B2B online pazaryeri olan Alibaba'da, ürünlerinizi nasıl daha iyi sergiler ve nasıl daha yüksek müşteri dönüşleri alırız diyorsanız Alibaba'da başarılı bir profile için bize danışın.

scott-graham-5fNmWej4tAA-unsplash_edited
alibaba-bilgi_edited.jpg

Alibaba.com kurumsal hesap yönetimi

Alibaba.com hesabınız var ve verim alamıyormusunuz? Tecrübeli ekibimizle alibaba da ki kurumsal hesabınızı biz yönetelim ve potansiyel müşterileri sonuç odaklı satışa dönüştürelim.

İhracat danışmanlığı

Ürünlerinizin hangi pazarlarda alıcısı olduğunu, hedef pazarlara uygun pazarlama yöntemlerinin ne olduğunu, potansiyel müşterilerin kim olduğunu ortaya koyuyor ve doğru pazarlama kanalları ile ihracat rol haritasını size öğretiyoruz.

domenico-loia-hGV2TfOh0ns-unsplash.jpg

Bireysel danışmanlık

Firmanıza özel olarak yetkilendirilen kişiler ile ihracata başlamanıza veya var olan ihracat potansiyelini artırmanıza yardımcı olalım. Yetkili arkadaşlarımız öncelikli olarak detaylı firma analizi sonucu ihracat check list yaparak firmanızın eksiklerini giderir. Sonrasında hedef pazarları tespit ederek farklı pazarlama stratejileri ile ihracat potansiyelinizi yükseltir ve firmanızın ihracat çalışmaların da ki eksiği giderir.

B2B sosyal medya pazarlaması

Hedef pazar ve alıcı kitlesine özel yurtdışı hedefli Google Ads, Linkedin marketing ve sosyla medya pazarlarmasıyla ihracat potansiyelinizi artırıyoruz. 

linkedin reklam_linkedin pazarlama.jpg
bottom of page