top of page

alibaba.com danışmanlığı

ihracat danışmanlığı

alibaba.com eğitimi

Hakkımızda

Günümüz teknolojik gelişmeler ışında oluşan modern ve yenilikçi pazarlama teknikleriyle, firmalara dış pazarlara açılma yolculuğunda veya var olan potansiyel müşterilerinin arttırılmasın da destek oluyoruz.

Uzmanlığımız

On yılın üzerinde olan dış ticaret tecrübemizle, farklı kültür ve coğrafyalarda iş yapabilme tecrübelerimizi bilgi paylaşma arzumuzla sizlerle buluşturuyoruz.

Felsefemiz

Türk ürünlerinin uluslararası ticarette başarısına olan inancımız ve bu bağlamda, dünya ile entegreli olarak günümüz pazarlama araçlarının farklılıklarıyla, online da var olarak e-ticaret yöntemleri ve B2B pazarlama araçlarıyla kısa zamanda sonuç odaklı ihracat çalışması

Taahhatümüz

Yüksek motivasyonumuzla var olan bilgi ve birikimimizi, girişimci firmalar ve bireyler ile paylaşmak en büyük arzumuz. Eksik gördüğünüz pazarlama stratejilerinizi birlikte tespit edip gerekli aksiyonları en kısa sürede alıyoruz.

Tecrübemiz

On yılın üzerinde olan dış ticaret tecrübemizle, farklı kültür ve coğrafyalarda iş yapabilme tecrübelerimizi bilgi paylaşma arzumuzla sizlerle buluşturuyoruz

e ihracat takım çalışması.jpg

Takım Lideri

Oldukça düzenli ve ayrıntılara önem veren bir kişi olarak, strateji oluşturma ve etkili bir şekilde önceliklendirme yapma konusunda uzmanım. Akademik ve profesyonel başarılarımla gurur duyuyorum. 

Aykut Ayan

Kurucu

Online varlıkların vazgeçilmez olduğu günümüzde, ihracat odaklı B2B pazarlama imkanlarının sonuçlarını almış bir kişi olarak tecrübelerimizi yetenekli ekip arkadaşlarımızla beraber sizlere sunmaya hazırız.

Phone: +90 532 - 512 - 7121 

Aykut ayan.jpg
bottom of page